הדרכת שירות מלצרים

יש הרבה אלמנטים אשר יכולים לפגוע בעסק שלך ואחד האלמנטים הללו הוא ללא ספק נושא השירות. על מנת לספק שירות טוב על המלצרים לעבור הדרכת שירות נכונה ומעמיקה. ללא הדרכת שירות מלצרים עשויים לדבר ללקוחות בצורה לא נאותה, לעמוד או להתנהג בצורה לא מכבדת, לעשות טעיות בהזמנות, לא לנסות להגדיל מכירה על ידי הצעת יין או קינוחים, לא לבצע עריכת שולחן כראוי ועוד. תמצית כל הנקודות הללו הוא רמת השירות הסופית אותה מקבל הלקוח אשר משפיעה ישירות על מידת ההנאה שלו מן הערב, על הרושם הכללי שהלקוח מקבל מן המסעדה, על הסיכוי שימליץ על המסעדה ועל הסיכויים כי הוא עצמו יחזור למסעדה.

ביצוע הדרכת שירות מלצרים

מטרתו של המלצר היא למכור ללקוח חווית שירות בהתאם לאופי והצרכים שלו, תוך כדי שהמלצר יודע כיצד להתאים את עצמו לאופי המשתנה של לקוחותיו השונים.

את ביצוע הדרכת השירות למלצרים תוכלו לבצע בכוחות עצמכם אך לא תמיד תדעו כיצד לבצע זאת נכונה. על מנת להוציא את המיטב מן המסעדה שלכם ומרמת השירות בה מומלץ לפנות אל גורם חיצוני מקצועי אשר יחד עם הדרכת העובדים יוכל לתת לכם עוד מגוון כלים להצלחת העסק.

הדרכת שירות מלצרים כוללת בין היתר :

  • טיפול נכון בתלונות של לקוחות
  • מקצועיות וידע
  • שילוב בין שירות למכירות
  • התאמת השירות לסוג הלקוח והבנתו
  • שפת גוף ותקשורת בין אישית
  • ועוד

הדרכת השירות תיצור אחידות בין המלצרים ותגדיר סטנדרט שירות אחיד אשר בהתאם אליו יעבדו על העובדים.

פורטי – להצלחה קולינרית מסחררת

ניהול עסק בתחום המזון אינו דבר מובן מאליו. בעוד בודדים הם האנשים אשר מסוגלים לעשות זאת בצורה טובה בכוחות עצמם הרי שמרבית האנשים זקוקים לעזרה של איש מקצוע אשר יסייע להם בנושא הגדרת שיטות עבודה, שירות לקוחות, פיתוח תרבות ארגונית, יצירת שפה מקצועית ועוד. פורטי ישמחו להציע לכם שירותים אלה לצד תהליך פיתוח מנהלים וקואצ'ינג אישי אשר יוביל את העסק שלכם להצלחה קולינרית מסחררת.

הדרכת מלצרים מקצועית - פורטי ומרקין

צריך
הכוונה?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:קידום ושיווק באינטרנט קידום ושיווק באינטרנט